به گزارش رکنا، او به دنبال زن و بچه اش به در خانه خواهرزنش رفت و وقتی دید کسی حاضر نیست آدرس خانواده اش را بدهد در اقدامی جنون آمیز با ضربات چاقو به زندگی خود پایان داد.

ساعت 10 صبح روز یک شنبه مرد جوانی در تماس با ماموران کلانتری 127 نارمک از مرگ مرد 35 ساله ای که به تازگی از زندان آزاد شده بود خبر داد که تیمی از ماموران کلانتری برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

ماموران با حضور در محل با جسد مرد جوانی که از ناحیه سینه و قلب هدف چاقو قرار گرفته بود روبه رو شدند و با توجه به مرموز بودن صحنه جرم، سناریوی خونین را به ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران و بازپرس ویژه قتل مخابره کردند که در ادامه تیم جنایی پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس ویژه قتل و تیم تشخیص هویت در محل حاضر شدند.

کارآگاهان در گام نخست باجناق مرد 35 ساله را که در صحنه جرم حضور داشت هدف تحقیق قرار دادند که این مرد به ماموران گفت: باجناقم پنج سال قبل به دلیل اعتیاد و حمل مواد مخدر به زندان رفت و قبل از این ماجرا نیز خواهرزنم به خاطر مشکلات همسرش طلاق گرفت و حضانت بچه ها نیز بر عهده اش بود.

وی افزود: پنج سال از این ماجرا گذشت تا این که باجناقم از زندان آزاد شد و صبح به در خانه مان آمد و با سر و صدا همسرم را به جلوی در خانه کشاند و پیگیر زن و بچه اش بود که همسرم با توجه به شرایطی که باجناقم داشت از دادن آدرس خانه خواهرش خودداری کرد اما باجناقم شروع به داد و بیداد کرد و من خودم را به جلوی در رساندم.

مرد جوان ادامه داد: با جناقم با دیدن من به سمتم حمله کرد که او را از خودم جدا کردم و در ادامه همسایه ها به کمک من آمدند که باجناقم در این صحنه از جیب شلوارش یک چاقو بیرون آورد و وقتی فهمید با پلیس تماس گرفتیم شروع به فحاشی کرد و پا به فرار گذاشت که او را تعقیب کردیم و دیدیم در دو کوچه پایین تر با چاقو به سینه و قلبش ضربه زده که با اورژانس تماس گرفتیم اما وقتی تیم پزشکی در محل حاضر شد مرگ او را اعلام کردند.

بنا بر این گزارش، اهالی محل نیز اظهارات مرد جوان را تایید کردند و ضربات وارد شده به مرد جوان نیز نشان از خودزنی داشت که بازپرس پرونده دستور داد تا جسد به پزشکی قانونی منتقل شود و تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟