به گزارش رکنا، گردانندگان این باند مخوف در تاریکی شب سراغ مردانی می رفتند که گوشی به دست درحال مکالمه بودند و اگر مقاومتی می دیدند آنان را با ضربات چاقو زخمی می کردند.

چندی پیش پرونده هایی مبنی بر سرقت گوشی موبایل از سوی سه جوان که سوار بر دو موتور اقدام به زورگیری از تهرانی ها می کردند به کلانتری 104 نیلوفر گزارش شد که تیمی از ماموران برای رازگشایی وارد عمل شدند.

تجسس های پلیسی ادامه داشت تا این که شب یک شنبه ماموران گشت کلانتری در خیابان شریعتی سه جوان را که سوار بر دو موتور بودند مشاهده کردند و با توجه به این که سه موتورسوار شباهت زیادی با دزدان زورگیر داشتند مظنونان را به صورت نامحسوس تحت نظر قرار دادند و برای دستگیری سه جوان مرموز درخواست کمک کردند.

ماموران در یک فرصت مناسب اقدام به متوقف کردن دو موتور کردند و در بازرسی از سه پسر جوان چهار گوشی موبایل خاموش و بدون سیم کارت و دو قمه به دست آوردند

با توجه به تصاویر متهمان که از صحنه های زورگیری به دست آمده بود و صاحبان گوشی های موبایل که در کلانتری حضور پیدا کرده بودند مشخص شد این سه جوان با در دست چاقو اقدام به زورگیری از آنان می کنند.

دزدان خیابانی که راهی جز اعتراف پیش روی خود نداشتند اعلام کردند که بیش از 50 عدد گوشی موبایل را به شیوه زورگیری سرقت کرده اند که در همان تحقیقات ابتدایی 15 نفر از طعمه هایشان با حضور در کلانتری دزدان را شناسایی کردند و چهار گوشی سرقتی نیز تحویل صاحبانشان شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟