به گزارش رکنا ، مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران از آزادی ۳۷ زندانی جرائم غیر عمد به مناسبت ایام الله دهه فجر خبر داد.

منوچهر رحمانی با اعلام این خبر گفت: به مناسبت ایام الله دهه فجر زمینه آزادی ۳۷ مددجوی جرائم غیر عمد فراهم شد.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران افزود: دهه فجر انقلاب اسلامی از نگاه مقام معظم رهبری،‌ سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزشهای اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است. در دهه فجر، اسلام تولدی دوباره یافت و این دهه در تاریخ ایران نقطه ای تعیین کننده و بی مانند بشمار می‌رود در همین راستا با کمک خیرین توانستیم در این ایام الله که زمان شادی و نشاط ملت غیور ایران است موجبات آزادی ۳۷ زندانی جرائم غیر عمد که ۳۵ مرد و ۲ زن بوده است را فراهم سازیم.

وی تصریح کرد: نیکوکاران می توانند از طریق سایت نمایندگی به نشانی http://www.tehipro.ir و با شماره حسابهای ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۶۷۵۹۱۶ بانک ملی و ۱۴۱۴ بانک تجارت و یا مراجعه به دفتر نمایندگی واقع در خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، نبش اعرابی ۶، پلاک ۲۵، طبقه سوم شماره تماسهای ۸۸۸۶۲۰۲۷ – ۸۸۸۶۱۸۶۳ با فعالیت های این نمایندگی و نیز نحوه ارسال کمک های مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟