به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "نجم الدین رشیدی" ، رئیس پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت: روز گذشته یکی از اتباع خارجه برای پیگیری امورات بانکی خود به یکی از شعبات بانک های سطح شهر مراجعه و پس از ارائه کارت شناسایی اش، مشخص شد که مدارکش جعلی و موضوع به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام شد.

وی ادامه داد: با دریافت این گزارش بلافاصله تیمی از مأموران پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی پایتخت در شعبه بانک اعلامی حضور یافته و با بررسی موضوع، مشخص شد که وی این کارت را از یکی از محلات جنوب غرب تهران تهیه کرده است.

رئیس پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با بیان اینکه در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد که 3 تن از اتباع خارجی اقدام به صدور مدارک جعلی می کنند، تصریح کرد: در ادامه تحقیقات پلیسی به دست آمد متهمان در قبال دریافت مبالغی بین30 الی 50 میلیون ریال مدارک جعلی برای دیگر تابعین صادر می کنند.

سرهنگ رشیدی با اشاره به مخفیگاه متهمان در محله نعمت آباد سه راه شریعتی شناسایی شد و مشخص شد که خود این متهمان فاقد مجوزهای قانونی تردد و اقامت هستند، ادامه داد: نتیجه تحقیقات صورت گرفته در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و با هماهنگی های قضائی 13 بهمن ماه هر 3 متهم در مخفیگاهشان دستگیر و به پایگاه پنجم انتقال یافتند.

وی با اشاره به اینکه از مخفیگاه این افراد تعدادی کارت جعلی و فاقد اصالت کشف شد خاطر نشان کرد: متهمان برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟