به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "مجید سلیمانی مقدم" رئیس کلانتری 146 حکیمیه ، گفت: ساعت 20:00 روز یکشنبه 13 بهمن امسال کارفرمای کارگاه ساختمانی به کلانتری 146 حکیمیه مراجعه و اظهار کرد، دو مرد جوان با یک دستگاه خودروی 405 شیشه دودی به جلوی کارگاه ساختمانی ام مراجعه کرده اند و با دست بند زدن به دستتشان دو تن از کارگران افاغنه که مشغول به کار بودند، مدعی هستند از ماموران کلانتری می باشند و هر دو کارگز بدون مجوز تردد دارند و به مرز خواهند فرستاد ولی به ازای دریافت مبلغ 3 میلیون تومان از تخلف آن ها صرف نظر خواهند کرد که به رفتارشان مشکوک و به بهانه ای تهیه پول به کلانتری آمده ام.

وی بیان داشت: رئیس کلانتری 146 حکیمیه با بیان اینکه تیمی از ماموران کلانتری برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند، گفت: در یک عملیات پلیسی هر دو متهم دستگیر و در بررسی های تکمیلی از دو هر دو متهم تعدادی تجهیزات دفاعی قلابی کشف شد.

این مقام انتظامی گفت: اتباغ افاغنه اظهار کردند، با در خواست پول توسط متهمان از انجا که پول درخواستی را نداشتیم به متهمان گفتیتم و باید از صاحب کارمان این پول را بگیریم که با متهمان به صاحبکارمان مراجعه تا پول در خواستر را به حسابشان واریز کنیم.

این مقام انتظامی افزود: با انتقال متهمان به کلانتری هر دو متهم اعتراف کردند، در 2 ماه گذشته به بیش از 10 تن از کارگران افاغنه مراجعه و به بهانه نداشتن مجوز از آنان 30 میلیون تومان اخاذی کرده ایم.

سرهنگ سلیمانی به شهروندان یاداوری کرد: در زمان روبرو شدن با افرادی که مدعی هستند مامور می باشند، حتما از آنها کارت شناسایی درخواست کنید و در صورت شک داشتن به هویت افراد حتما با سامانه پلیسی 110 یا سامانه 197 بازرسی تماس بگیرید تا بازرسان با حضور در محل هویت افراد را تایید کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟