به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "دوستعلی جلیلیان" سرکلانتر هفتم پایتخت گفت: با وقوع چند فقره سرقت لوازم داخلی خودرو در محدوده کلانتری 117 جوادیه مشخص شد که راننده و سرنشین یک خودرو سواری از خودروهای فاقد دزدگیر سرقت کرده اند.

وی تصریح کرد: شماره پلاک خودروی سارقان ناخوانا بود و ماموران موفق به شناسایی مالک خودرو نشدند.

سرهنگ جلیلیان با اشاره به اینکه ماموران کلانتری جوادیه برای شناسایی و دستگیری متهمان گشت زنی های انتظامی را افزایش دادند، افزود: گشت زنی های هدفمند ادامه داشت تا اینکه ساعت 23:00 شب گذشته ماموران کلانتری هنگام گشت زنی در محدوده خیابان 20 متری جوادیه با دو نفر برخورد کردند که از خودروشان پیاده و مشغول بازکردن در خودروی دیگری شدند.

سرکلانتر هفتم با اشاره به اینکه سارقان به محض مشاهده گشت انتظامی کلانتری از محل متواری شدند، ادامه داد: تعقیب پلیسی آغاز و پس از مدتی تعقیب و گریز ماموران موفق شدند هر 2 سارق را در محدوده نواب جنوبی دستگیر کنند.

وی گفت: در بازرسی از خودروی متهمان تعدادی لوازم داخلی خودرو از قبیل 5 حلقه لاستیک خودرو ، 6 دستگاه ضبط خودرو و 5 دستگاه باند کشف شد، گفت: متهمان 35 و 30 ساله پس از انتقال به کلانتری اظهار داشتند با پرسه زنی های شبانه خودروهایی که فاقد دزدگیر بود را شناسایی و لوازم داخل آن را سرقت می کردیم.

سرهنگ جلیلیان در پایان با بیان اینکه متهمان به 35 فقره سرقت با همکاری یکدیگر اعتراف کردند، افزود: شناسایی مال باختگان در دستور کار ماموران پلیس قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟