به گزارش رکنا، سردار محمد قنبری فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: پلیس آگاهی با همکاری دیگر رده‌های عملیاتی سطح استان در بررسی پرونده‌های سرقت‌های مسلحانه ۴ نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه و به عنف را شناسایی و تحت مراقبت قرار دادند.

او افزود: در این راستا ماموران انتظامی شهرستان‌های ایرانشهر، نیکشهر و چابهار با هماهنگی‌های قضائی طی سه روز گذشته این سارقان مسلح را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آن‌ها چند قبضه چاقو و قمه کشف کردند.

سردار قنبری بیان داشت:در این رابطه یک دستگاه خودرو پژو پارس، یک دستگاه موتورسیکلت، ۲ دستگاه تلفن همراه سرقت شده کشف و به مالباختگان تحویل شد.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: متهمان در بازجوئی‌های به عمل آمده به یک فقره سرقت به عنف موتورسیکلت، یک فقره سرقت به عنف خودرو، ۲ فقره سرقت به عنف تلفن همراه اعتراف کردند.

او با اشاره به ادامه تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرائم احتمالی خاطر نشان کرد: پلیس سیستان و بلوچستان بر تداوم اجرای طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی بویژه در برخورد با جرایم خشن و سرقت‌های مسلحانه برای افزایش رفاه اجتماعی شهروندان با حداکثر توان خود ادامه خواهد داد و از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟