به گزارش رکنا،  فرمانده انتظامی شهرستان دماوند از دستگیری سارق حرفه‌ای اماکن خصوصی و اعتراف به ۱۳ فقره سرقت در روستای مهرآباد از توابع بخش رودهن خبر داد.

سرهنگ محمدحسن محمدی روز شنبه اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت اماکن خصوصی به شیوه مشخص در روستای مهرآباد از توابع بخش رودهن، موضوع به طور ویژه در دستور کار ریاست و ماموران تجسس کلانتری ۱۶ مهرآباد این فرماندهی قرار گرفت.

این مقام مسئول ادامه داد: عوامل کلانتری ۱۶ مهرآباد با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی های همه جانبه و اشرافیت کامل بر سطح شهر موفق به شناسایی و دستگیری سارق مزبور حین سرقت و کشف آلات جرم در سطح روستا شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند افزود: پس از احراز هویت متهم مشخص گردید نامبرده از اتباع خارجی و دارای سابقه ارتکاب جرم می باشد.

وی ادامه داد: پس از انجام بازجوئی های فنی و شگردهای خاص پلیسی به عمل آمده، متهم به ۱۳ فقره سرقت اماکن خصوصی (ویلا) در سطح روستای مهرآباد اعتراف کرد.

سرهنگ محمدی با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و روانه زندان شد، گفت: موفقیت پلیس در کشف جرائم نتیجه تعامل با شهروندان است و بدون مشارکت و همراهی شهروندان، حصول امنیت مطلوب مقدور نیست؛ لذا از شهروندان تقاضا می شود ضمن توجه به اقدامات پیشگیرانه، هرگونه تردد مشکوک خودرو و افراد را بلافاصله از طریق شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟