به گزارش رکنا، سرهنگ " مهدی تاجیک " در تشریح جزئیات این خبر، اظهار داشت: چندی پیش پرونده ای در خصوص رفع تصرف عدوانی تالار پذیرایی در شرق تهران از سوی شعبه 4 دادیاری دادسرای ناحیه 8 تهران به پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ ارجاع شد.

وی بیان داشت: تحقیقات پلیسی نشان از این داشت شاکی مالک و مدیر یک تالار 400 متری در شرق پایتخت است که به دلیل مشغله کاری برای مدت موقتی، مسئولیت و مدیریت تالار را به تعدادی از کارمندان خود واگذار کرده است و پس از گذشت مدتی وی متوجه می شود، کارمندانش از عدم حضور وی در محل کار سوء استفاده کرده و با سندسازی خود را مدیر و مالک تالار معرفی می کنند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه مال باخته تصمیم به اخراج کارمندانش و حکم اخراجی و پایان همکاری را اعلام می کند، گفت: کارمندان شاکی به هیچ وجه حاضر به ترک کار نبودند و در نهایت خود را آن را تصرف می کنند.

تاجیک در ادامه بیان داشت: با تایید صحت خبر، دستور قضائی مبنی بر دستگیری متهمان اخذ ولی در عملیات های پلیسی مشخص شد که هر 4 متهم اخیرا محل کار خود را ترک و در مخفیگاهشان پنهان شده اند.

رئیس پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی پلیس پایتخت خاطرنشان کرد : در تحقیقات پلیسی مخفیگاه متهمان در محدوده مجیدیه شناسایی و با هماهنگی های قضائی هر 4 متهم در مخفیگاهشان در عملیات های همزمان دستگیر شدند.

تاجیک با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش ریالی ملک موصوف را بالغ بر 40 میلیارد ریال برآورد کرده اند، خاطرنشان کرد : پس از تکمیل تحقیقات پلیسی هر 4 متهم با دستور بازداشت موقت دادیاری روانه زندان شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟