به گزارش رکنا، مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان کرمان از آزادی 6 مددجوی کانون اصلاح و تربیت استان در روز جهانی کودک خبر داد.

رمضان امیری از آزادی 6 مددجوی کانون اصلاح و تربیت استان در روز جهانی کودک خبر داد و گفت: این افراد با نگاه خیرخواهانه مسئولان قضایی و خیران استان به کانون خانواده خود بازگشتند.

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان کرمان بیان داشت: با نظر مساعد رئیس کل دادگستری استان کرمان زمینه آزادی تعدادی دیگر از مددجویان کانون اصلاح و تربیت نیز فراهم شده و این افراد به‌زودی آزاد خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه نگاه‌های خوب حمایتی همواره به مددجویان کانون اصلاح و تربیت وجود دارد، بیان کرد: دادگستری کل استان برای اشتغال و حمایت از مددجویان زندان‌ها و کانون اصلاح و تربیت پس از آزادی نیز همکاری بسیار خوبی دارد که در کشور کم‌نظیر است.

امیری ادامه داد: در حال حاضر 50 مددجو در کانون اصلاح و تربیت استان کرمان حضور دارند با همکاری خیران و انجمن‌های حمایتی از جمله انجمن حمایت از زندان‌ها زمینه آزادی تعدادی از مددجویان کانون اصلاح و تربیت فراهم شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟