به گزارش رکنا، سرهنگ دوستعلی جلیلیان گفت: در پی دستگیری تعدادی سارق گوشی همراه توسط ماموران کلانتری ۱۶۰ خزانه به دست آمد که سارقان، گوشی های سرقتی را به مالخری در محدوده خزانه می فروشند.

وی بیان داشت: محل اعلامی از سوی سارقان به طور مستمر تحت مراقبت های ویژه قرار گرفت و مشخص شد که خبر صحت دارد و مالخری گوشی های سرقتی را از سارقان به قیمت بسیار پایین تر از قیمت واقعی می خرند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت که تعدادی افراد مشکوک به این محل ها تردد دارند و مالخری، اموال سرقتی را خریداری و در همین محل نگهداری می کنند. نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و دستور دستگیری متهمان و بازرسی از این محل در دستور کار قرار گرفت.

سرکلانتر هفتم عنوان کرد: در یک عملیات پلیسی مالخر مذکور دستگیر و در بررسی از این محل ها تعداد ۲۶ دستگاه موبایل، ۳ دستگاه تبلت و ۱۰ عدد باطری موبایل و ۱۳ عدد رم سرقتی کشف شد.

وی با اشاره به اینکه مالخر اموال سرقتی برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند، بیان داشت: ارزش ریالی کالای کشف شده توسط کارشناسان مبلغ ۲۸۰ میلیون ریال برآورد شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟