کارکنان گشتی منطقه ۲۱ پلیس راهور فاتب در ساعت ۰۱:۵۰ روز گذشته، حین گشت زنی در مسیر بزرگراه ارتش محدوده خیابان محلاتی به خودروی پراید مشکی رها شده ای برخورد کردند که مدتی بود در آنجا متوقف شده بود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی معاونت اجتماعی پلیس راهور فاتب سرهنگ ابوالحسن ملکی در خصوص این خبر اعلام کرد : کارکنان گشتی منطقه ۲۱ پلیس راهور فاتب در ساعت ۰۱:۵۰ روز گذشته، حین گشت زنی در مسیر بزرگراه ارتش محدوده خیابان محلاتی به خودروی پراید مشکی رها شده ای برخورد کردند که مدتی بود در آنجا متوقف شده بود .

سرهنگ ابوالحسن ملکی رییس بازرسی پلیس راهور فاتب ادامه داد : پس از استعلام از این خودروی رها شده مشخص شد که این پراید سرقتی بوده است .

وی ادامه داد : این خودرو پس از تنظیم صورتجلسه ای تحویل عوامل کلانتری ۱۶۴ قائم گردید تا پس از سیر و انجام مراحل قانونی به دست مالک آن برسد .

سرهنگ ملکی در خاتمه از شهروندان خواست تا به محض رویت خودروهایی که مدتی است در محلی متوقف شده اند و مالک آنرا نمی شناسند ، با پلیس 110 تماس حاصل نموده شاید خودرویی باشد که مورد سرقت قرار گرفته و پلیس این خودرو را پس از تکمیل پرونده و دستورات قضایی در اختیار مالک آن قرارمی دهد .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟