به گزارش رکنا، سرهنگ حسین ابن علی در تشریح این خبر بیان داشت: روز نهم شهریور ماه سال جاری حدود ساعت شش عصر در پاساژ پایتخت تهران واقع در خیابان میرداماد تماسی مبنی براینکه سه نفر داخل پاساژ پرسه زنی های مشکوکی دارند و در حال خرید و فروش چند عدد گوشی به صورت مخفیانه و مشکوک هستند، دریافت شد.

وی ادامه داد: فورا عوامل گشت کلانتری به محل اعزام شدند که در بررسی های صورت گرفته مشخص شد که سه تبعه افغانستانی در حال فروش چهار دستگاه گوشی لمسی سامسونگ با قیمت بسیار پایین تر از قیمت واقعی آن هستند.

این مقام انتظامی افزود: هر سه متهم دستگیر شدند و به کلانتری انتقال داده شدند که در تحقیقات صورت گرفته اعلام داشتند گوشی ها را از یک مغازه گوشی فروشی را در اطراف تهران سرقت کرده اند .

وی در ادامه تصریح کرد: با هماهنگی های قضائی ماموران وارد منزل یکی از متهمان شدند که تعداد 29 گوشی کشف و با راهنمایی های یکی از متهمان، مغازه مورد سرقت قرار گرفته نیز شناسایی شد.

بنابراین گزارش، 33 دستگاه گوشی مسروقه به ارزش 100 میلیون تومان از سارقان کشف و ضبط و مشخص شد که هر سه نفر جزو سابقه داران در زمینه سرقت هستند و قبلا نیز توسط همین کلانتری بازداشت و روانه زندان شده اند.

با شکایت فرد مغازه دار از سه متهم، پرونده ای در این زمینه تشکیل و برای انجام سیر مراحل قانونی به مقام قضائی معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟