در حادثه دلخراش تجاوز در حمام به زن توسط شوهر و دوستانش خبرساز شد. مردی که رفتار بسیار بدی با زنش داشت و بعد از کتک زدن وی تا حد مرگ وی را در حمام زندانی کرد. او سابقه کتک کاری زنش را در گذشته هم داشته. کارلیگ هاگر ۲۵ ساله بعد از یک مسافرت کوتاه به خانه برگشت.

درخواست شرم آور برای تجاوز به زن جوان در حمام

مردی که نزدیک به ۲ سال نامزد او بود همراه با ۳ تن دیگر از دوستانش وی را به منزلش دعوت کرد و کارلیگ که نمی‌دانست چه کابوسی انتظارش را می‌کشد دعوت وی را پذیرفت.

در مهمانی نامزد او که به شدت مست بود در مقابل دیگران شروع به توهین به او کرد. زن تصمیم گرفت خودرا از مهلکه نجات دهد ولی نتوانست و ناچارا خود را در حمام زندانی کرد اما رایان که هروئین هم مصرف کرده بود پس از شکستن در حمام اقدام به کتک زدند زن کرد و از دوستانش هم خواست تا به او تعرض کنند اما دوستان که نمی توانستند آنچه را می‌بینند باور کنند فورا به پلیس خبر دادند.

تجاوز

مرد بی غیرت دستگیر شد

به گزارش گروه ترجمه ، وقتی ماموران سر صحنه آمدند زن جوان به شدت کتک خورده بودو بیهوش بود. حتی رایان تلاش کرده بود گوش و زبان وی را هم ببرد. سه هفته طول کشید تا کارلینگ بتواند درست نفس بکشد و به تنهایی غذا بخورد.کارلنگ به پلیس گفت که برخلاف عکس های خوشبختی که این مرد از بودن آن ها باهم در شبکه های اجتماعی منتشر می کرد.

به گزارش پلیس ،  آن ها اصلا زندگی خوبی نداشتند و او پیش از این نیز از سوی نامزدش مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود ولی از ترس حرفی نزده بود.این بار مستی این مرد واقعیت را فاش کرد و او توانست ضمن شکایت از نامزدش برای همیشه به این رابطه پایان دهد.

تجاوز

آیا این خبر مفید بود؟