به گزارش رکنا، معاون فرهنگی اجتماعی اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد گفت: به مناسبت عیدغدیر 15 زندانی جرائم غیرعمد توسط اوقاف استان آزاد و به کانون خانواده بازمی‌گردند.

حجت‌الاسلام قاسم مومنی‌شاد با تبریک عید غدیر اظهار کرد: مراسم جشن عید غدیر در 12 بقعه شاخص کهگیلویه و بویراحمد با برنامه جشن و برپایی ایستگاه صلواتی برگزار شد که این مراسم امشب بعد از نماز مغرب و عشا در امامزاده مختار(ع) برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی اجتماعی اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: به مناسبت عید غدیر روز گذشته همایش بانوان ولایی در آستان مقدس امامزاده آقامیر دهدشت با سخنرانی امام جمعه شهر دهدشت برگزار شد.

وی با اشاره به برپایی کاروان‌های شادی گفت: کاروان‌های شادی از مرکز کهگیلویه به سمت امامزاده آقا میر دهدشت و از یاسوج به سمت امامزاده مختار(ع) برپا شد.

این مسوول در بخش دیگری از سخنان خود به تعهد سازمان اوقاف و امور خیریه کشور برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد اشاره کرد و گفت: تعهد سازمان 280 زندانی بود که سهم استان آزادی 15 زندانی جرائم غیرعمد است.

مومنی‌شاد عنوان کرد: این 15 زندانی جرائم غیرعمد به مناسبت عید غدیر توسط اوقاف و امور خیریه آزاد و به کانون خانواده بازمی‌گردند که مقدمات اولیه صورت گرفته منابع مالی مورد نیاز تامین شده و ظرف یکی دو روز آینده طی مراسم باشکوهی آزاد می‌شوند.

وی در پایان از خیرین و افرادی که دارای تمکن مالی مناسبی هستند خواست با مشارکت در این کار خداپسندانه و آزادی زندانیان جرائم غیرعمد شادی را به خانواده‌های این افراد هدیه کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟