به گزارش رکنا، اسماعیل منصوری در خصوص به دام افتادن سارق حرفه ای در این شهرستان اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره سرقت منزل در شهر مهرستان، موضوع شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار مأموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با جمع آوری اطلاعات و انجام یکسری کارهای تخصصی پنج سارق حرفه ای، که با همکاری هم دست به انواع سرقتها می زدند را شناسایی و دستگیری آنها را در دستور کار قرار دادند.

وی ادامه داد: مأموران با شناسایی مخفیگاه سارقان با هماهنگی قضائی در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه هر پنج سارق را دستگیر کردند.

منصوری تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان 350 متر سیم و کابل برق ، تعداد 2 عدد پمب آب و یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه کشف شد.

فرمانده انتظامی مهرستان بیان کرد: متهمان پس از انتقال به پلیس آگاهی و در نتیجه تحقیقات فنی کارآگاهان این پلیس به 7 فقره سرقت شامل سه فقره سرقت منزل، دو فقره سرقت اماکن خصوصی و دو فقره سرقت سیم برق در سطح شهرستان اعتراف کردند.

منصوری در پایان خاطرنشان کرد: ذر این رابطه هر پنج سارق با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟