دستبند پلیس خمین بر دستان 2 سارق مسافرکش نما

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: 2 سارق حرفه‌ای که تحت مسافرکش از 2 شهروند خمینی سرقت کرده بودند، در تحقیقات کارآگاهان پلیس این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

دستبند پلیس خمین بر دستان 2 سارق مسافرکش نما

محمود خلجی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک اظهار داشت: در پی اعلام گزارش‌های از وقوع سرقت از 2 شهروند خمینی توسط سرنشینان یک خودروی مسافرکش، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس قرار گرفت.

وی اضافه کرد: در اظهارات مالباختگان مشخص شد که زمانی که آنان در یکی از محورهای مواصلاتی استان، سوار یک دستگاه خودروی شخصی مسافرکش می‌شوند، وسایل همراه آنان در بین راه توسط دو سرنشین خودرو سرقت شده و سارقان با رهان کردن آنان در بین راه از محل متواری می‌شوند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی تصریح کرد: بلافاصله برنامه‌ریزی عملیاتی پلیس شهرستان خمین در این خصوص آغاز شد و در مدت‌زمانی کوتاه، 2 سارق حرفه‌ای شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شدند.

خلجی اضافه کرد: متهمان در بازجویی فنی پلیس به بزه انتسابی اعتراف کردند و در بازرسی از مخفیگاه متهمان اموال مسروقه کشف و تحویل مالباختگان شد.

وی با اشاره به اینکه، متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند، خاطرنشان کرد: شهروندان تا حد امکان از وسایل حمل و نقل عمومی و معتبر جهت جابجایی خود و خانواده استفاده کنند و در صورت رؤیت هرگونه موارد مشکوک، موضوع را برای بررسی از طریق تلفن 110 به پلیس اعلام کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟