به گزارش رکنا، سرهنگ مرتضی بیرانوند در تشریح این خبر بیان داشت: شب جمعه گذشته، مامور واحد گشت کلانتری در حال گشت زنی به یک دستگاه موتورسیکلت با دو سرنشین که پلاک اش پوشانده شده بود مشکوک می شود و بعد از نزدیک شدن به این افراد از آنها مدارک شناسایی و هویتی می خواهد.

وی ادامه داد: این مامور قبل از رسیدن به متهمان واحد گشت خودرویی کلانتری را نیز باخبر کرده بود که سریعا نزدیک ترین واحد به محل اعزام شد که قبل از رسیدن این واحد، دو مظنون از دادن مدارک خود امتناع می کنند و در حرکتی از پیش تعیین شده هرکدام به سمت و سویی می دوند.

این مقام انتظامی افزود: در ادامه یکی از متهمان از سوی مامور گشت موتوری کلانتری به صورت پیاده و با رسیدن واحد گشت خودرویی متهم دیگر نیز به همین صورت تحت تعقیب پلیس قرار گرفت تا اینکه هر دو نفر دستگیر شدند و با دلالت متهمان به همراه موتورسیکلت کشف شده به کلانتری تحقیقات از آنها آغاز شد.

وی در ادامه تصریح کرد: از زین موتورسیکلت مقدار یک کیلوگرم تریاک به دست آمد که در ادامه با بررسی سوابق دو متهم دستگیر شده که به ترتیب 26 و 31 سال سن داشتند مشخص شد فرد 31 ساله ساکن یکی از شهرهای غربی تهران است و سوابق کیفری در زمینه حمل و نگهداری موادمخدر دارد.

در انتها با تشکیل پرونده ای هر دو متهم به مقام محترم قضائی معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟