به گزارش رکنا، سردار حیدر عباس زاده در تشریح این خبر اظهار داشت: ‌پلیس آگاهی شهرستان #بندرماهشهر با کار اطلاعاتی از سوء استفاده و کلاهبرداری 2 نفر با جعل عناوین دولتی مطلع شدند و بلافاصله برنامه ریزی عملیاتی برای دستگیری آنان آغاز شد.

این مقام ارشد انتظامی افزود: با آغاز تحقیقات تخصصی ماموران پلیس، هویت 2 فرد شناسایی و مشخص شد آن‌ها با جعل عناوین دولتی 30 میلیارد ریال از استان‌های بوشهر و خوزستان کلاهبردار کرده اند.

سردار عباس زاده تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی با تحقیقات تخصصی محل اختفا این 2 کلاهبردار را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی طی عملیاتی دستگیر کردند.

وی در خصوص شیوه و شگرد کلاهبرداری صورت گرفته بیان داشت: این 2 کلاهبردار با مدارک جعلی خود را از کارکنان یکی از سازمان‌های نظامی و وابسته به مقامات عالی رتبه کشور معرفی کرده که پس از جلب اعتماد مالباختگان با وعده پرداخت وام های کلان اقدام به کلاهبرداری می کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان تصریح کرد: متهمان در بازجویی‌های پلیس به کلاهبرداری از 6 نفر به مبلغ 30 میلیارد ریال در استان‌های بوشهر و خوزستان اعتراف کردند.

سردار عباس زاده خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده با قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟