به گزارش رکنا، سرهنگ علی کریمی بعدازظهر یک‌شنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی سالن جلسات فرماندهی انتظامی شاهرود بابیان اینکه در راستای طرح مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر کنترل خودروهای عبوری این محور ترانزیتی با دقت انجام می‌شود، ابراز داشت: در راستای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز بامداد روز گذشته ماموران ایستگاه شهید نوری شاهرود متوجه کامیون مشکوک شده و دستور توقیف آن را صادر کردند.

وی بابیان اینکه بعد از توقف خودرو راننده اقدام به فرار کرد اما این کار او بی نتیجه بود، افزود: ماموران این پاسگاه موفق شدند بعد از تعقیب پنج کیلومتر این فرد خاطی را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شاهرود بابیان اینکه در بازرسی‌های اولیه از این خودرو یک‌میلیون و ۱۵۰ هزار نخ سیگار قاچاق کشف شد، ابراز داشت: ارزش این محوله طبق نظر کارشناسان سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد می‌شود.

کریمی با بیان اینکه مبدا این سیگارهای قاچاق ورامین بود که با هوشیاری ماموران پاسگاه شهید نوری شاهرود به مقصد مشهد نرسید، تصریح کرد: این فرد خاطی بعد از دستگیری به مرجع قضائی معرفی و سپس با قرار وثیقه ۱۰ میلیارد ریالی راهی زندان شد.

وی افزود: کنترل خودروهای حمل بار و محموله‌های ترانزیتی در حوزه پاسگاه شهید نوری شاهرود با جدیت در دستور کار قرار دارد و در این راستا با هر گونه مصادیق قاچاق کالا و مواد مخدر به شدت برخورد می‌شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟