به گزارش رکنا، سرهنگ عبدالله حسنی به میزبانی فرماندهی انتظامی سمنان ضمن بیان اینکه مبارزه با مواد مخدر در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی در ناجا به صورت خاص و ویزه پیگیری می‌شود، ابراز داشت: بر اساس این ماموریت ذاتی پلیس ناجا سرنخ‌هایی از انتقال و جابه‌جایی یک محموله مواد مخدر به دست آمد.

وی ضمن بیان اینکه در این عملیات ویژه پلیس بر یکی از عناصر اصلی حمل و قاچاق مواد مخدر نظارت کرد، افزود: ضمن هماهنگی‌های به عمل‌آمده با ماموران نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان این تیم در محور خاش-ایرانشهر مستقر شدند.

فرمانده انتظامی استان سمنان بابیان اینکه هدایت اطلاعاتی این عملیات توسط مأموران انتظامی سمنان صورت گرفت، ابراز داشت: در این عملیات خودروی ۴۰۵ متوقف و با کشف ۲۸۵ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک فرد خاطی دستگیر و به مقامات قضایی تحویل داده شد.

حسنی بابیان اینکه در عملیات دیگر ماموران انتظامی پاسگاه فولاد محله مهدی‌شهر هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون حامل دام مشکوک شدند، تصریح کرد: در بررسی از خودرو ۱۱۱ رأس گوسفند کشف و ضبط‌شده است.

وی ضمن بیان اینکه این کامیون بدون هیچ مدرک و مجوز قانونی از شمال کشور به مقصد گرمسار بارگیری شده بود، افزود: برابر اظهار نظر کارشناسان امر، این محموله بالغ‌بر دو میلیارد ریال ارزش‌گذاری شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟