به گزارش رکنا به نقل از پایگاه خبری پلیس علی حسین رختیانی اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریتی پلیسی ۱۱۰ مبنی بر عبور یک دستگاه خودروی پراید سرقتی در شهرستان مانه و سملقان مراتب در دستور کار گشت کلانتری ۱۱ قرار گرفت.

وی افزود: بلافاصله اکیپ گشت کلانتری ۱۱ به مسیر ورودی شهر اعزام و پس از ایجاد ایست و بازرسی موقت خودروی پراید را با سه نفر سرنشین را دستگیر و به کلانتری انتقال دادند.

فرمانده انتظامی مانه و سملقان ادامه داد: با بازجویی‌های به‌عمل‌آمده از متهمان مشخص شد که این افراد با معرفی خود به‌عنوان مأمور از شهرهای مختلف ازجمله اصفهان و قم و... اقدام به سرقت می‌کردند که در آخرین سرقت این افراد از دو نفر تبعه کشور عراق با ضرب و شتم مبلغ ۲ هزار و ۵۰۰ دینار عراقی و مدارک خودرویی را از آنان سرقت نمودند که نهایتاً در دام پلیس شهرستان مانه وسملقان گرفتار شدند.

وی در پایان با اشاره به اینکه متهمان پس از تکمیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند خاطرنشان کرد: هموطنان در صورت برخورد با هرگونه نمایندگان ادارات دولتی نسبت به چک نمودن کارت شناسایی اقدام کنند و هرگونه مورد مشکوک را بلافاصله از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟