به گزارش رکنا، سرهنگ عبدالله حسنی ظهر سه‌شنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی سالن جلسات فرماندهی انتظامی سمنان ضمن بیان اینکه با همکاری پلیس سیستان و بلوچستان، ۶۰۲ کیلوگرم تریاک و مقادیری مهمات در سمنان کشف و ضبط شد، ابراز داشت: در پی اشراف اطلاعاتی مأموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان فعالیت قاچاقچیان مواد مخدر در شرق کشور مورد شناسایی قرار گرفت.

وی بابیان اینکه مشخص شد یک گروه قصد انتقال محموله مواد مخدر از نوع تریاک را دارند، افزود: با هدایت لحظه‌به‌لحظه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان و هماهنگی مؤثر پلیس ایرانشهر، سوداگران مرگ هنگام استراحت غافلگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان سمنان بابیان اینکه علاوه بر تریاک و مهمات یک دستگاه خودروی سواری زانتیا و دو دستگاه پژو ۴۰۵ نیز کشف و ضبط شد، ابراز داشت: در این راستا سه سوداگر مرگ دستگیر و برای سیر پرونده به مقامات قضائی تحویل داده شدند.

حسنی در ادامه تصریح کرد: مبارزه با مواد مخدر یکی از مأموریت‌های ویژه ناجا است که بر این اساس با هرگونه تجارت یا انتقال و موارد مشابه آن به‌شدت برخورد خواهد کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟