به گزارش رکنا ، بخشعلی کامرانی صالح، فرمانده انتظامی استان همدان گفت: در پی کسب خبری مبنی بر این که اشخاصی در داخل شهر همدان اقدام به دپو و نگهداری کالا‌های قاچاق می‌کنند، کارآگاهان مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان با همکاری پلیس آگاهی شهرستان بهار با انجام اقدامات اطلاعاتی این انبار را شناسایی کردند.

وی اضافه کرد: با انجام تامین و مراقبت، یک دستگاه وانت نیسان که قصد بارگیری کالا از داخل انبار را داشت متوقف و در بازرسی از این انبار، ۵ هزار و ۳۸۰ عدد ظروف آشپزخانه خارجی و قاچاق کشف و ۳ نفراز مالکان کالا‌ها که با ایجاد سر و صدا و درگیری با ماموران قصد جلوگیری از اجرای ماموریت را داشتند، بازداشت شدند.

وی با اشاره به این که ارزش کالا‌های کشف شده بر اساس نظر کارشناسان ۳ میلیارد ریال برآورد شده ادامه داد: در این خصوص پرونده تشکیل و در تعزیرات حکومتی همدان در حال رسیدگی است.

فرمانده انتظامی استان افزود: پلیس با تمام توان و به کارگیری حداکثری امکانات خود با پدیده شوم قاچاق مبارزه خواهد کرد و شهروندان نیز می‌توانند اخبار و اطلاعات خود را در زمینه قاچاق کالا با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟