به گزارش رکنا،سرهنگ "دوستعلی جلیلیان" گفت: با تماس های تعدادی از شهروندان و مالکان مغازه های بازار حضرتی مبنی بر اینکه تعدادی افراد در بازار حضرتی حرکات های مشکوکی دارند و به نظر می رسد مشغول خرید و فروش گوشی سرقتی باشند، تیمی از ماموران عملیات کلانتر 113 بازار بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در تحقیقات پلیسی مشخص شد که خبر صحت دارد و تعدادی افراد مشکوک در نشانی اعلامی به طور مستمر در حال تردد هستند و در معابر عمومی در حال خرید و فروش گشی های دست دوم هستند.

سرهنگ جلیلیان افزود: با هماهنگی مقام قضائی نشانی اعلامی تحت مراقبت ویژه قرار گرفت تا اینکه ماموران موفق شدند روز گذشته بیست و نهم تیرماه در عملیات های همزمان و هماهنگ 5 تن از مالخران اموال مسرو قه را دستگیر کنند.

وی افزود: در بازرسی از متهمان تعداد 48 دستگاه گوشی مسروقه کشف و متهمان به جرم ارتکابی در همان بازجوئی اولیه اعتراف کردند.

سرکلانتر هفتم با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش اموال کشف شده را یک میلیارد ریال تخمین زده اند، ادامه داد: متهمان به همراه اموال کشف شده به کلانتری منتقل شدند.

این مقام انتظامی گفت: تا کنون تعدادی از مال باختگان به کلانتری بازار دعوت و گوشی های کشف شده تحویل آنان شده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟