به گزارش رکنا، سردار خلیل واعظی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران، با تاکید بر مقابله قاطع با سوداگران مرگ اظهار داشت: مبارزه با سوداگران مرگ به صورت شبانه‌روزی در اولویت برنامه‌های نیروی انتظامی قرار دارد و این مهم سبب شده فضای ناامنی برای قاچاقچیان مواد مخدر ایجاد شود.

وی رصد فعالیت سوداگران مرگ را مورد اشاره قرار داد و تاکید کرد: با رصد اطلاعاتی و انجام تحقیقات میدانی باند قاچاق موادمخدر در عملیاتی هماهنگ پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر و هرمزگان در عسلویه شناسایی و منهدم شد.

رئیس پلیس استان بوشهر از کشف محموله بزرگ از قاچاقچیان مواد مخدر در عسلویه خبر داد و افزود: اشراف اطلاعاتی، اقدامات پلیسی و بهره‌مندی مطلوب از توانمندی‌های علمی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، منجر به شناسایی محموله بزرگ مواد مخدری شد که قاچاقچیان قصد داشتند از دریا به خشکی و سپس از مسیر عسلویه به یکی از استان‌های همسایه منتقل کنند.

سردار واعظی با اشاره به عملیات انهدام این باند مواد مخدر خاطر نشان کرد: با استقرار ایست و بازرسی و پس از تعقیب خودروی حامل محموله، راننده خودرو که قصد فرار داشت با اقدام به موقع متوقف شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهربا بیان اینکه این عملیات به صورت مشترک و با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر بوشهر و هرمزگان انجام شد از کشف محموله 655 کیلویی تریاک خبر داد و گفت: در بازرسی از خودرو توقیفی 67 بسته مواد مخدر از نوع تریاک به وزن 655 کیلوگرم کشف شد و خودرو به همراه یک متهم و مواد مکشوفه برای سیر مراحل قانونی به پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان عسلویه منتقل شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه تلاش پلیس برای دستگیری سایر اعضای این باند ادامه دارد تصریح کرد: یکی از اولویت مهم فرماندهی انتظامی استان بوشهر مبارزه جدی با باندهای قاچاق و توزیع مواد مخدر است که در این راستا تمام محورهای مواصلاتی تحت رصد نیروی انتظامی قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟