به گزارش رکنا ، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان از ثبت شکایتی در خصوص طرح گردشگری آشوراده از طرف وکیل یکی از سازمان‌های مردم نهاد خبر داد و گفت: هم اکنون پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و جهت رسیدگی به شعبه سوم بازپرسی دادسرای مرکز استان ارجاع شده و در دست رسیدگی قرار دارد.

حجت الاسلام والمسلمین سیدرضا سیدحسینی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان بیان کرد: اخیرا شکایتی در خصوص طرح گردشگری آشوراده از طرف وکیل یکی از سازمان‌های مردم نهاد به ثبت رسیده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان خاطرنشان کرد: شکایت این فرد از سازمان همیاری شهرداری‌های استان گلستان در خصوص برخلاف قانون برگزار شدن یک مناقصه مربوط به آشوراده و تشریفات آن توسط سازمان حفاظت محیط زیست کشور است.

وی ادامه داد: هم اکنون پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و جهت رسیدگی به شعبه سوم بازپرسی دادسرای مرکز استان ارجاع شده و در دست رسیدگی قرار دارد.

حجت الاسلام والمسلمین سیدحسینی در پاسخ به این سئوال که تاکنون در خصوص این پرونده کسی احضار شده است یا خیر گفت: تاکنون کسی احضار نشده و پرونده در مرحله جمع آوری ادله قرار دارد.

۱۳ خردادماه سال جاری بود که دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بندرترکمن از اعلام جرم علیه رئیس سازمان محیط زیست کشور در خصوص طرح گردشگری آشوراده خبر داد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟