به گزارش رکنا ، سرهنگ حسن مفخمی شهرستانی جانشین فرمانده انتظامی مازندران گفت: به منظور مقابله با قاچاق و جلوگیری از عرضه کالا‌های غیرمجاز سلامت محور، ماموران انتظامی شهرستان ساری با انجام اقدامات اطلاعاتی از فعالیت یک قاچاقچی دارو در این شهرستان با خبر شدند.

وی افزود: ماموران با بررسی‌های همه جانبه موفق به شناسایی چندین انبار و محل نگهداری دارو و کالا‌های غیرمجاز متعلق به متهم شدند.

سرهنگ مفخمی شهرستانی گفت: ماموران پس از هماهنگی با مرجع قضائی و همکاری نماینده شبکه بهداشت و درمان شهرستان ساری در بازدید از انبار‌های متعلق به متهم انواع دارو‌های فاسد تاریخ گذشته، قاچاق و فاقد مجوز بهداشتی کشف کردند.

وی افزود: دارو‌ها و سایر کالا‌های خارجی که خارج از مقررات قانونی به داخل کشور قاچاق می‌شوند، معمولا از سلامت کافی برخوردار نبوده و قطعا تهدیدی جدی برای سلامت افراد جامعه را خواهد بود.

جانشین فرمانده انتظامی مازندران در خاتمه به افرادی که با سلامت جامعه در ارتباط هستند، توصیه کرد: ضمن خودداری از مصرف و عرضه کالا‌های خارجی خصوصا کالا‌های سلامت محور در صورت شناسایی سودجویان و قاچاقچیان کالا، مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و یا سایر مراجع انتظامی و قضائی اعلام دارند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟