به گزارش رکنا، به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار محمد قنبری اظهار داشت: در اجرای طرح برخورد با سرقت های مسلحانه و به عنف ضمن دستگیری 14سارق، 22فقره انواع سرقت در شهرهای زاهدان،ایرانشهر و چابهار کشف شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان بیان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی در تعاقب پایش های اطلاعاتی و بررسی پرونده های سرقت های مسلحانه و به عنف در سطح استان، 14 سارق سابقه دار را شناسایی و تحت مراقبت قرار دادند.

وی افزود: در این راستا کارآگاهان پلیس آگاهی با کنترل نامحسوس متهمان و هماهنگی‌های لازم قضائی در چند عملیات ضربتی و غافلگیرانه در شهرهای زاهدان، ایرانشهر و چابهار 14 سارق به عنف و مسلح را دستگیر و از مخفیگاه آنها مقادیری سلاح و مهمات کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این رابطه یک دستگاه خودرو سواری، 2 دستگاه موتورسیکلت، 6 دستگاه تلفن همراه، مقادیری وجه نقد، طلا و جواهرات مسروقه کشف و متهمان در بازجویی‌های تخصصی کارآگاهان زبده پلیس آگاهی به 2 فقره سرقت مسلحانه موتورسیکلت، 10 فقره سرقت به عنف تلفن همراه، یک فقره سرقت به عنف خودرو، 6فقره سرقت به عنف منزل و اماکن خصوصی و 3 فقره سرقت به عنف معابر، طلا و جواهرات و وجه نقد اعتراف کردند.

سردار قنبری با اشاره به اینکه کاهش جرائم خشن و سرقت‌های به عنف و مسلحانه اولویت مهم پلیس استان در جهت افزایش ضریب احساس امنیت در بین شهروندان است، اظهار داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقامات قضائی معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟