به گزارش رکنا ، سردار مجید شجاع ، فرمانده انتظامی استان گفت: صبح امروز مأموران پلیس خراسان جنوبی خبری دریافت کردند که قاچاقچیان مواد مخدر مقادیری مواد مخدر مخدر صنعتی شیشه را از مرز‌های شرقی و کشور همسایه وارد کشور کرده اند و در حال انتقال مواد مخدر به شهر‌های مرکزی کشور هستند که بلافاصله موضوع پیگیری و تعقیب و دستگیری سوداگران مرگ در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ردگیری اطلاعاتی و عملیاتی مأموران مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی حاکی از این بود که حاملان مواد مخدر با ۲ دستگاه خودرو از خراسان جنوبی و شهرستان طبس عبور کرده و به طرف شهرستان دامغان استان یزد در حرکت هستند که با هماهنگی مقام قضائی و فرماندهی انتظامی استان سمنان، مأموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان طبس به استان سمنان اعزام شدند.

فرمانده انتظامی استان گفت: مأموران انتظامی خراسان جنوبی و سمنان در عملیاتی مشترک خوردوی سمند حامل مواد مخدر را در ۷۰ کیلومتری شهرستان"دامغان" شناسایی و متوقف کردند که در بازرسی از خودرو ۱۶۵ کیلو شیشه کشف شد.

سردار شجاع با اشاره به دستگیری یک متهم در همین رابطه، افزود: مأموران یک خودروی پژو ۴۰۵ را نیز که خودروی سمند حامل مواد مخدر را اسکورت می‌کرد توقیف کردند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟