وی افزود: در تحقیقات اولیه و میدانی پلیس مشخص شد سارقان تعداد دو راس گوساله را با خودرو وانت پیکان مالک سرقت و از محل متواری شده اند .
سرهنگ دهقان پور خاطرنشان کرد: ماموران دایره تجسس پاسگاه انتظامی قدمگاه در ادامه تحقیقات میدانی خود، خودرو وانت پیکان را که در یکی از مناطق شهر خرو رها شده بود کشف و همین سرنخ کافی بود تا یکی از متهمان شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی این فرد دستگیر شود .
این مقام انتظامی گفت: متهم دستگیرشده در مواجهه با ادله و مستندات پلیس به 3 فقره سرقت احشام به تعداد 3 راس گوساله و 10 راس گوسفند و 4 فقره سرقت وسایل منزل در سطح بخش زبرخان با کمک و همدستی دوستش اعتراف که دیگر همدست متهم و یک نفر مالخر نیز در عملیات ضربتی پلیس دستگیر شدند .
سرهنگ دهقانپور تصریح کرد: تحقیقات با دستور مقام قضایی به منظور کشف سایر سرقت های احتمالی در این باره ادامه دارد.
فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور با تقدیر از همکاری آگاهانه شهروندان با پلیس خطاب به دامداران توصیه کرد: در زمان چرای دام ها بسته به تعداد دام تعداد چوپانان را افزایش و با نصب تجهیزات بازدارنده از قبیل دوربین در محل نگهداری احشام مجرمان را در رسیدن به اهداف مجرمانه شان ناکام و پلیس را در خدمت رسانی بیشتر یاری کنند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟