به گزارش رکنا، حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم حمیدی اظهار کرد: بدهی این افراد بیش از ۴۰ میلیارد ریال بود که شاکیان بیش از ۳۰ میلیارد ریال آن را بخشیدند و مبلغی در حدود ۷۷۳ میلـــــیون تومان آن از طریق ستاد دیه مرکز و منابع استانی و همچنین پرداخت تسهیلات بانکی موجبات آزادی آنها فراهم خواهد شد.

رئیس هیأت امنای ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان نقدینگی محکوم و اعســـار این ۱۵ نفر را ۵۱ میلـــــیون و همچنین تسهیلات جهت اخذ وام برای مددجویان را ۱۸ میلـــــیون و ۴۰۰ هـــــزار تومان اعلام کرد.

سید عبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان گفت: تعداد جشن های گلریزان آزادی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد ستاد دیه نمایندگی استان سیستان و بلوچستان در سال ۱۳۹۷ ، ۲۲ جشن بوده است که در سال جاری با برنامه ریزی هایی که انجام گردید ، همایش های فوق به ۴۲ گلریزان افزایش پیدا کرد که در مدت مشابه سال گذشته ۴۸ درصد رشد را داشته است.

سجادی تصریح کرد: همایش های گلریزان شهرداری زاهدان و "باکریمان" منطقه آزاد چابهار نیز با برنامه ریزی های صورت گرفته در آینده نزدیک برگزار خواهد شد و مبلغ کل تعهد خیرین استان بدون در نظر گرفتن این ۲ همایش تا کنون مبلغی حدودا ۵ میلیارد تومان است که قطعا با برگزاری این جشن ها به مبلغ نقد و تعهد کل استان اضافه خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟