به گزارش رکنا، سردار احمد طاهری اظهار داشت: پلیس آگاهی با همکاری دیگر رده های عملیاتی استان در بررسی پرونده های سرقت های مسلحانه ۱۱ نفر از عاملان سرقت های مسلحانه و به عنف را شناسایی و تحت مراقبت قرار دادند.

وی افزود: در این راستا ماموران انتظامی شهرستان های زاهدان، ایرانشهر و مهرستان با هماهنگی های قضائی طی پنج روز گذشته این سارقان مسلح را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنها مقادیری سلاح به همراه مهمات مربوطه کشف کردند.

سردار طاهری بیان داشت: در این رابطه یک دستگاه خودرو، یک دستگاه موتورسیکلت، ۵ دستگاه تلفن همراه و مقادیری وجه نقد سرقت شده کشف و به مالباختگان تحویل شد.

جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: متهمان در بازجوئی های به عمل آمده به یک فقره سرقت مسلحانه موتورسیکلت، یک فقره سرقت مسلحانه خودرو، یک فقره سرقت مسلحانه منزل و ۱۲ فقره سرقت به عنف تلفن همراه اعتراف کردند.

وی با اشاره به ادامه تحقیقات برای کشف دیگر جرائم احتمالی بیان کرد: پلیس سیستان و بلوچستان بر تداوم اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی به ویژه در برخورد با جرایم خشن و سرقت های مسلحانه برای افزایش رفاه اجتماعی شهروندان با حداکثر توان خود ادامه خواهد داد و از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟