به گزارش رکنا، سرهنگ عبدالله حسنی صبح پنج‌شنبه در جمع خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی استان سمنان از توقیف یک دستگاه کامیون توسط مأموران پلیس آرادان خبر داد و ابراز داشت: مأموران هنگام پایش خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون حامل ۵۶ دستگاه استخراج ارز دیجیتال (مایند) مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی ضمن بیان اینکه این محموله از تهران به مقصد مشهد بارگیری شده بود، افزود: کارشناسان ارزش ریالی این دستگاه‌ها را برابر با ۵۵۰ میلیون تومان برآورد کرده‌اند که ضمن هماهنگی با قاضی پرونده مسئول باربری مشهد برای بررسی‌های بیشتر احضار شد.

تشکیل ۶ پرونده قاچاق و دستگیری ۷ متهم در سمنان

فرمانده انتظامی استان سمنان در خبر دیگری از توقیف سه دستگاه خودرو حامل ۱۴۹ رأس دام به ارزش چهار میلیارد ریال در سمنان خبر داد و ابراز داشت: مبارزه با قاچاق کالاهای اساسی کشاورزی و دام از طرح‌هایی است که توسط تیم‌های عملیاتی پلیس آگاهی و مأموران انتظامی استان سمنان انجام می‌شود.

حسنی با اشاره به توقیف یک دستگاه تریلی حامل خرده بار در محور تهران-مشهد، تصریح کرد: این خودرو نیز حامل کالاهای قاچاق خارجی شامل عینک، روغن‌زیتون، بیت کوین، آدامس و نوشیدنی‌های انرژی‌زا به ارزش دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال بود.

وی با اشاره به کشف ۴۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق در سمنان افزود: درمجموع این طرح استانی شش پرونده تشکیل و هفت متهم دستگیر و پنج دستگاه خودرو توقیف‌شده‌اند و بنا بر نظر کارشناسان امر این کالاها هفت میلیارد و ۱۲۰ میلیون ریال ارزش‌گذاری شده‌اند که همکاری مردم با پلیس و معرفی متهمان حوزه قاچاق به پلیس ۱۱۰ گام مهمی در این راستا محسوب می‌شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟