به گزارش رکنا، عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران به حناچی به دلیل عدم توجه به مصوبه شورای شهر و برگزاری نمایشگاه‌های پرمخاطب در سطح شهر تذکر داد.

زهرا نژادبهرام در تذکر پیش از دستور خود در جلسه علنی امروز شورای شهر به شهردار تهران اظهار داشت: سال گذشته نمایشگاه پرمخاطب الکامپ علی‌رغم تذکر به وزارت صنعت، معدن و تجارت و شهرداری تهران برگزار شد و این در حالی است که براساس مصوبه شورای شهر دوم و درخواست شورای اول باید از برگزاری نمایشگاه‌های پرمخاطب در تهران جلوگیری شود تا باعث بروز ترافیک نشود.

وی افزود: سال پیش با اصرار وزارت صنایع نمایشگاه برگزار شد و امسال نیز در تقویم آنها برگزاری نمایشگاه الکامپ دیده شده است.

نژاد بهرام ادامه داد: به صورت جدی عرض می‌کنم که شهرداری تهران باید به این نکته توجه کند و اگر به هر دلیلی امکان برگزاری نمایشگاه در محل دیگر نیست به شکل قانونی در قالب لایحه درخواست داشته باشند تا شورا بتواند راهکار مناسب ارائه دهد.

وی تاکید کرد: در این زمینه به حناچی شهردار تهران تذکر می‌دهیم چرا که رعایت مصوبه شورا از سوی شهرداری الزامی است.

در ادامه تذکر زهرا نژادبهرام محسن هاشمی رئیس شورا گفت: برخی از تذکرها لوث و تکراری شده و برای شان شورا خوب نیست.

وی افزود:موضوع نمایشگاه‌ها چند بار تذکر داده شده و اگر به این موضوعات حساس هستید جلسه‌های جدی برگزار کنید و اقدامات بعدی را انجام دهید؛ مسیر تذکر مشخص است و در صورتی که اثری نداشت باید آن را به سوال از شهردار تبدیل کرد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟