به گزارش رکنا، سرهنگ عبدالله حسنی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اعلام خبر کشف یک محموله قاچاق انواع کالا در شهرستان شاهرود اظهار داشت: ارزش ریالی این محموله سه میلیارد ریال تخمین زده شده است.

وی با اشاره به اجرای طرح ایست و بازرسی محورهای مواصلاتی در سراسر استان خاطرنشان کرد: مأموران پلیس شاهرود حین اجرای این طرح به یک دستگاه تریلی مشکوک شدند و دستور توقیف این خودروی نقلیه سنگین را صادر کردند.

فرمانده انتظامی استان سمنان بیان داشت: با بررسی انجام‌شده مشخص‌شده راننده این خودرو هیچ‌گونه مدرکی مستند بر انتقال بار را ندارد.

سرهنگ حسنی ادامه داد: از این خودرو با بررسی‌های انجام‌شده انواع کالای قاچاق شامل 400 قلم انواع لوازم آرایشی بهداشتی قاچاق با نشان کشورهای مختلف کشف و ضبط شد.

وی دیگر کالاهای قاچاق که از سوی راننده 53 ساله این خودروی نقلیه سنگین کشف شد را 151 دستگاه دوربین مداربسته، 360 دستگاه گوشی همراه، 756 قلم لوازم جانبی موبایل، 410 عدد چراغ‌قوه و 140 دستگاه تلفن رومیزی عنوان کرد.

تحقق رونق تولید در اولویت برنامه‌های پلیس استان سمنان است

فرمانده انتظامی استان سمنان بیان داشت: این فرد دستگیرشده قصد داشت محموله قاچاق را از تهران به مقصد مشهد حمل و انتقال دهد که با هوشیاری مأموران پلیس موفق به این اقدام نشد.

سرهنگ حسنی اظهار داشت: تحقق رونق تولید یکی از مهم‌ترین برنامه‌ها و اولویت‌های مجموعه پلیس و نیروی انتظامی است که آن را با اجرای سیاست‌های پیشگیرانه و کنترلی در دستور کار خود قرار داده‌ایم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟