به گزارش رکنا، سردار "علی ذوالقدری" در تشریح این خبر، گفت: روز گذشته 2 تن از ماموران پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در حال انجام وظیفه در میدان سپاه تهران یک کیف مشکی رنگ را کنار خیابان مشاهده و در بررسی های انجام شده دریافتند کیف مذکور حاوی 40 قطعه ارز 100 دلاری، به همراه چند کارت ویزیت مرتبط با یک شرکت تجاری است.

وی افزود: از آنجا که احتمال می رفت مالک کیف مذکور یکی از کسبه و یا تجاری باشد که با این شرکت در ارتباط است، ماموران وظیفه شناس پلیس پایتخت با شماره های موجود روی کارت ویزیت تماس گرفته شد.

سردار ذوالقدری بیان داشت: مالک تلفن همراهی که مشخصاتش روی کارت ویزیت درج شده بود با شنیدن خبر پیدا شدن کیف توسط ماموران، مشخصاتی از کیف و محتویات داخل آن به ماموران ارائه کرد و اظهار داشت که بامداد همان روز کیفش را گم کرده است.

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت، تصریح کرد: با اظهارات فردی که مدعی بود مالک کیف است، آدرس و مشخصات وی دریافت و ماموران با هماهنگی های انجام شده در شرکت وی حضور یافته و پس از دریافت مشخصات کیف و محتویاتش و تایید آن، کیف را به او تحویل دادند.

سردار ذوالقدری اظهار داشت: مالک کیف پول که مدیر عامل یک شرکت تجاری بود، ضمن ابراز خوشحالی از کشف کیف مفقود شده اش از حسن انجام وظیفه کارکنان پلیس پایتخت تشکر و قدردانی کرد که مراتب از سامانه 197 به پلیس گزارش شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ، در پایان با اشاره به این که پلیس امین جان و مال مردم و تامین کننده آرامش شهروندان است، خاطرنشان کرد: مرکز فوریت های پلیسی 110 و سامانه نظارتی 197 به صورت شبانه روزی برای رسیدگی به امور شهروندان در خصوص گزارش های انتظامی، ترافیکی، اجتماعی و همچنین تشکر،قدردانی، پیشنهادات و شکایات شهروندان آماده انجام وظیفه است.vبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟