جمشید باقری  در همدان از انهدام باند سارقان موتورسیکلت در همدان خبر داد و اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت موتورسیکلت در یکی از مناطق شهر همدان شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار مأموران کلانتری 16 شهرک شهید مدنی قرار گرفت.

وی به شناسایی تصویر یکی از سارقان با انجام تحقیقات و بکارگیری شگردهای خاص پلیسی و بررسی دوربین‌های مدار بسته مسیرهای منتهی به محل سرقت‌ها اشاره کرد و گفت: این سارق پس از شناسایی در مخفیگاهش بازداشت شد.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان بیان کرد: در بازرسی از منزل این سارق، یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه و مقداری مواد مخدر شیشه و هروئین و آلات و ادوات استعمال کشف شد.

وی افزود: متهم پس از انتقال به کلانتری در بازجویی‌های فنی و تخصصی به جرم خود با همدستی دو نفر دیگر که یکی از آنها مالخر بوده اعتراف کرد.

باقری تصریح کرد: با راهنمایی متهم، دو همدست او شناسایی و در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

وی ادامه داد: از دو متهم دستگیر شه نیز یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه، دو دستگاه موتورسیکلت اوراق شده، یک دستگاه انجین موتورسیکلت، تعداد زیادی قطعات اوراق شده موتورسیکلت، دو دستگاه سنگ فرز، یک عدد موتور کولر، تعدادی پیک نیک، 400 متر کابل و سیم برق و مخابرات در اندازه‌های مختلف، اره برقی، یک دستگاه دوچرخه، ابزارآلات و آچار در انواع و اقسام مختلف، قیچی بزرگ مخصوص قفل بری و سرقت سیم برق، دو حلقه رینگ و لاستیک، دو دستگاه کف‌کش و سه عدد قمه و قداره کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان خاطرنشان کرد: متهمان با تشکیل پرونده به دادسرا معرفی و با قرار بازداشت روانه زندان شدند؛ مالکان اموال مسروقه نیز در حال شناسایی و تحویل اموال هستند.

وی در ادامه سخنانش گفت: ساعت 7 صبح روز 19 خرداد، مردی 40 ساله در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 از احتمال وقوع سرقت منزل در یکی از مناطق شهر همدان خبر داد؛ بنابراین بلافاصله اکیپی از مأموران کلانتری 12 مدرس به محل اعزام شدند.

باقری اظهار کرد: مأموران با به کارگیری شگردهای پلیسی سارق را دستگیر کردند که مشخص شد صاحب منزل مسافرت بوده و سارق با جمع کردن تمام وسایل با ارزش منزل، قصد سرقت و انتقال آنها را داشت.

وی بیان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده برای بررسی بیشتر به اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان در پایان خاطرنشان کرد: شهروندان در حد امکان نسبت به تجهیز منازل خود به وسایل ضد سرقت اقدام کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟