علیرضا حسن‌پور جریمه 3 میلیاردی متخلفان در طرح «ضیافت» ماه رمضان خبر داد و اظهار کرد: براساس سیاست‌های سازمان تعزیرات حکومتی طرح ضیافت ویژه ماه مبارک رمضان از نهم اردیبهشت با همکاری مراجع ذیربط آغاز شد و تا پایان تعطیلات عید فطر ادامه داشت.

وی با بیان اینکه در این طرح 80 اکیپ در استان اقدام به نظارت از واحدها کردند گفت: در این مدت 504 واحد صنفی بازرسی و 351 متخلف به اتهام گرانفروشی و عدم درج قیمت جریمه شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان با اشاره به اینکه عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و تقلب از دیگر موارد جریمه بود افزود: واحدهای متخلف در مجموع متخلفان به پرداخت مبلغ 3 میلیارد و 654 میلیون و 751 هزار و 860 ریال جریمه شدند.

وی از تشکیل 351 فقره پرونده طی 38 روز طرح نظارتی «ضیافت» خبر داد و گفت: 10 واحد صنفی تهیه غذا، قنادی، نانوایی، خوار‌وبار و عمده‌فروش در بازار همدان پلمب شدند.

حسن پور با بیان اینکه یک کارگاه ساخت یخچال صندوقی به پرداخت 637 میلیون ریال محکوم شد افزود: این واحد صنفی به اتهام تقلب در فروش یخچال فریزر با شکایت شاکی خصوصی محکوم به پرداخت جزای نقدی شد.

وی با اشاره به اینکه سه واحد رستوران و تهیه غذا در همدان به پرداخت 563 میلیون ریال جریمه شد خاطرنشان کرد: این واحدها به اتهام عرضه خارج از شبکه یک تن گوشت منجمد علاوه بر الزام به عرضه در شبکه رسمی به پرداخت جزای نقدی نیز محکوم شدند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان ضمن قدردانی از همکاری مردم گفت: تلفن 32523442 اداره کل، تلفن گویای 124 سازمان صنعت، معدن و تجارت و تارنمای t135.ir آماده دریافت گزارش‌هاست.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟