به گزارش گروه ترجمه رکنا، سازمان جرائم ملی انگلیس اعلام کرده که طی هفته گذشته در حدود 600نفر از اعضای باند مواد مخدر در سراسر انگلیس دستگیر شده‎اند.

اعضای این باند از کودکان برای توزیع مواد مخدر در مناطق روستایی سوء استفاده می‌کردند.

نیرو‌های پلیس انگلیس در پی این عملیات مواد مخدر کوکائین به ارزش 176.780 یورو، کراک به ارزش 36.550 یورو، هروئین به ارزش 17.950 یورو و 46اسلحه را مصادره کردند.

سازمان جرائم ملی انگلیس تخمین زده است که در حدود 2هزار باند شهری از افراد جوان برای فروش مواد مخدر در شهر‌های کوچک‌تر سوء استفاده می‌کنند. سخنگوی این سازمان مقابله با باند‌های مواد مخدر را یک اولویت اجرای قانون ملی اعلام کرده است.

پلیس انگلیس در چندین عملیات از تاریخ 13 تا 20 می 500نفر مرد و 86نفر زن را که در باند‌های توزیع مواد مخدر فعالیت داشتند دستگیر کرده است.

در میان افرادی که در این عملیات‌ها بازداشت شده اند 30نفر قربانیان بالقوه‌ای وجود داشته که برای بردگی و قاچاق انسان در این باند‌ها مورد سوء استفاده قرار می‌گرفتند.

هفته گذشته 3فروشنده مواد مخدر که در لندن و کنت از نوجوانان آسیب پذیر بودند برای توزیع مواد مخدر کراک، کوکائین و هروئین زندانی شدند.

از دیگر باند‌های توزیع مواد مخدر 2 برادر در بیرمینگهام بودند که به طور شبکه‌ای مواد مخدر کوکائین و کراک را در هیریدفورد توزیع می‌کردند.

عملیات پلیس انگلیس در روز اول ماه می ‌منجر به دستگیری 24نفر و باند‌ها در مناطق نیوکاسل، نورویچ، گلاسکو و لندن شد.

مدیر انجمن کودکان انگلیس می‎گوید که داستان‌های تکان دهنده‌ای از کودکان شنیده می‌شود که با وعده‌های دروغین مورد سوء استفاده جنسی قرار می‌گیرند و کاخ رویا‌های آن‌ها خیلی زود به کابوسی تلخ مبدل می‌شود.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟