به گزارش رکنا، سرهنگ «علیرضا ناصری نژاد» در توضیح این خبر، اظهار کرد: ساعت 6 عصر هفدهم ماه جاری مأموران گشت عملیات کلانتری 127 نارمک در حال گشت‌زنی در محدوده خیابان افشاری بودند که به راکب و ترک نشین یک دستگاه موتورسیکلت مشکوک و مدتی آنها را تحت نظر گرفتند.
سرپرست سرکلانتری چهارم با بیان اینکه مأموران برای بررسی موضوع، خیلی سریع موتورسیکلت متهمان توقیف و هر 2 موتورسوار مورد بازجویی قرار گرفتند، عنوان کرد: متهمان که پاسخ درستی به سؤالات پلیس نمی‌دادند برای بررسی موضوع به کلانتری منتقل شدند. 
وی افزود: با بررسی سوابق این دو پسر جوان، مشخص شد آنها از سابقه داران سرقت از نوع کش روی و گوشی قاپی هستند و اعتیاد شدیدی نیز به مواد مخدر از نوع شیشه دارند که تحقیقات پلیسی وارد مرحله تازه تری شد و در تحقیقات انجام شد و هر 2 متهم به موبایل قاپی با همکاری یکدیگر اعتراف و اظهار داشتند که گوشی‌های سرقتی را به مالخر که مغازه ساعت‌سازی دارد، در همین محدوده می‌فرخته‌اند.
سرهنگ ناصری‌نژاد ابزار داشت: با توجه به حساسیت موضوع، مأموران به محل اعزام و در بررسی‌های صورت گرفته از مغازه مالخر که یک ساعت‌سازی قدیمی بود، یک ساک به دست آورند و با بررسی این ساک 190 دستگاه گوشی، 9 عدد تبلت، 50 عدد فلش و رم و تعدادی نیز ساعت مچی سرقتی گرانقیمت به همراه ضبط‌های متعلق به شهروندان کشف کردند. 
این مقام انتظامی خاطر نشان کرد با اعتراف صریح متهمان به سرقت گوشی همراه و مالخری اموال مسروقه، هر 3 متهم برای انجام سیر مراحل قانونی پرونده به مقام قضایی معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟