رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان از کشف 3 کیلو و 600 گرم هروئین با لفافه، در دو عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان خبر داد.

هادی قزوینه  اظهار کرد: با تلاش‌های اطلاعاتی چندماهه کارکنان مبارزه با مواد مخدر استان، باند قاچاقچیانی تهیه و انتقال هروئین به شهرستان ملایر، شناسایی شد.

وی گفت: با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، خودرو متهمان در ورودی شهرستان ملایر شناسایی و در بازرسی از آن، یک کیلو و 100 گرم هروئین کشف و دو متهم که زن و شوهر بودند، در این خصوص دستگیر شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان بیان کرد: با توجه به اشراف اطلاعاتی ایجاد شده و با همکاری مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز نیز در یک اقدام عملیاتی و به موقع منزل این متهمان در استان البرز شناسایی و در بازرسی از آن ، دو کیلو و 500 گرم هروئین کشف و یک متهم دیگر در این خصوص دستگیر و دو دستگاه خودرو سواری نیز توقیف شد.

وی در پایان یادآور شد: اشراف و تعامل اطلاعاتی عملیاتی، دو رویکرد موثر در سطح ناجا است که ظرفیت‌های گسترده‌ای برای مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر ایجاد می‌کند و فرماندهی انتظامی استان همدان از این ظرفیت نهایت بهره را می‌برد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟