سرهنگ محسن دالوند اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم برق در برخی مناطق شهرستان اهواز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأمورین انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران کلانتری ۲۰ این فرماندهی در حین گشت زنی به یک خودرو ۴۰۵ نقره‌ای که شماره پلاک آن دستکاری و مخدوش شده بود مشکوک شده و به آنها دستور ایست می‌دهند. سرنشینان خودرو با دیدن پلیس سعی در متواری شدن می‌کنند که با هوشیاری و سرعت عمل پلیس مواجه می‌شوند. در نهایت، مأموران با رعایت قانون بکارگیری سلاح، به سمت خودروی متهمان تیراندازی و آنان را متوقف و دستگیر می‌کنند.

فرمانده انتظامی اهواز بیان کرد: در استعلام به عمل آمده از متهمان، مشخص شد دارای سوابق متعدد ارتکاب به جرم، به ویژه سرقت کابل‌های برق هستند و در بازرسی به عمل آمده از خودرو متهمان یک عدد قیچی مخصوص برش کابل‌های برق به همراه طناب و دستکش مخصوص کشف شد.

سرهنگ دالوند در پایان با بیان اینکه در این رابطه دو سارق دستگیر شدند گفت: سارقان در تحقیقات به عمل آمده به ۱۳ فقره سرقت انواع کابل‌ها و سیم برق از نقاط مختلف شهرستان اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی شدند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟