حسین خادمی ظهر یک شنبه از دستگیری شکارچی غیرقانونی در ایستگاه راه آهن کاشان خبر داد و اظهار داشت: مأموران نیروی انتظامی مستقر در ایستگاه راه آهن کاشان در اجرای رصد و پایش به منظور ارتقا و حفظ امنیت مسافران به یک محموله از مسافران قطار مشکوک شده که بلافاصله وارد عمل می‌شوند.

وی از تفتیش محموله مسافر یاد شده خبر داد و افزود: پس از بررسی‌های دقیق مشخص شد محموله حاوی مقداری گوشت و اعضای بدن یک رأس حیوان وحشی است که سریعاً مراتب را به یگان حفاظت محیط زیست شهرستان کاشان اطلاع می‌دهند و مأموران نیز در کمترین زمان خود را به محل مورد نظر می‌رسانند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست کاشان با بیان اینکه بعد از بررسی دقیق مشخص شد گونه حیوان شکار شده یک رأس کل و بز وحشی بوده است، ابراز داشت: شکارچی متخلف پس از نوشتن صورت جلسه و تکمیل پرونده جهت پیگیری حقوقی به دستگاه قضائی شهرستان کاشان ارجاع داده شد و مطابق قانون نیز با او برخورد می‌شود.

وی با بیان اینکه یکی از اصلی‌ترین رسالت‌های اداره حفاظت محیط زیست کاشان حفظ گونه‌های حفاظت شده و در حال انقراض است، گفت: مشارکت و همکاری اداره حفاظت محیط زیست و نیروی انتظامی می‌تواند در پیشبرد اهداف زیست محیطی نقش بسزایی داشته باشد و بر همین اساس در تلاش هستیم تا همواره این ارتباط مستحکم شده و ارتقا پیدا کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟