سردار "نورعلی یاری"  با بیان این که این مقدار مواد مخدر در ۲ عملیات مجزا صورت گرفت ، اظهار داشت: در یک عملیات، مأموران پلیس شهرستان دهلران مستقر در ایست و بازرسی سِپِتون محموله بزرگ 20 کیلوگرمی مواد مخدر را در بازرسی از یکدستگاه خودرو سواری پژو کشف کردند.

وی افزود:در این عملیات با اشراف اطلاعاتی کامل پلیس و طی چند روز کار اطلاعاتی انجام و پس از تعقیب و گریز ، یکی از قاچاقچیان عمده مواد مخدر دستگیر شد .

وی یادآور شد: در عملیاتی دیگر توسط انتظامی شهرستان دهلران که با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) انجام گرفت، ۲ کیلوگرم مواد مخدر کشف و در این راستا نیز یک نفر دستگیر و یک خودروی پراید توقیف شد که جمعاٌ طی 24 ساعت گذشته 22 رکیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شده است.

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به اینکه محموله از استان های جنوبی کشور بارگیری شده بود گفت: هوشیاری مأموران پلیس شهرستان دهلران باعث شد این محموله به مقصد نرسد.

سردار نورعلی یاری در پایان گفت: از ابتدای سال ۹۸ تا این لحظه، ۷۳ کیلوگرم مواد مخدر در استان کشف شده است که جا دارد از تلاش شبانه‌روزی همکاران و همکاری خوب مردم با پلیس قدردانی کنم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟