سرهنگ "محمد هاشم قسام"  گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر یک مورد تیراندازی در یکی از محلات شهرستان به سمت خودروی منابع طبیعی، اکیپی ویژه از ماموران انتظامی کلانتری 11 برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: پس از حضور ماموران در محل راننده خودروی منابع طبیعی به آنان مراجعه کرد و مدعی شد که فردی به دلیل رفع تصرف منابع طبیعی اقدام به تیراندازی به سمت خودروی وی کرده است که منجر به وارد شدن خسارت شده است.

سرهنگ "قسام" تصریح کرد: با توجه به مشخص بودن هویت متهم، ماموران انتظامی با انجام یکسری اقدامات فنی و پلیسی موفق شدند مضروب را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند.

وی با اشاره به کشف یک قبضه اسلحه جنگی از مخفیگاه متهم، بیان داشت: متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان "ممسنی " در پایان خاطر نشان کرد: پلیس با تمام توان در راستای تامین نظم و امنیت و ارتقاء احساس امنیت هموطنان تلاش می کند و از شهروندان درخواست می شود در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک؛ مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی 110 گزارش دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟