علی اکبر مختاری، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز گفت: بر اساس خبرهای واصله مبنی بر دپوی مربای تقلبی در انباری در کرج، بررسی هایی طی گشت های مشترک این اداره کل به همراه بازرسان صنعت، معدن و تجارت و کارشناسان بهداشت صورت گرفت.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز ادامه داد: پس از بازرسی مقدار سه هزار بسته مربای تقلبی مشاهده و انبار مذکور به دستور رئیس گشت سیار پلمپ شده و پس از بررسی های انجام شده مشخص شد این واحد فاقد پروانه ساخت وزارت بهداشت بود اما اقدام به بسته بندی در قالب ظروف و نیز نصب لیبل می کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: یک فروشگاه زنجیره ای در شهرستان کرج که 65 تن شکر تنظیم بازار به قیمت مصوب دولتی برای عرضه به مردم دریافت کرده بود مورد رصد و بازرسی قرار گرفت.

مختاری بیان کرد: با بررسی های انجام شده مشخص شد که این کالا در سایر فروشگاه ها به قیمت 9 هزار و 400 تومان الی 10 هزار تومان به فروش می رسد.

وی افزود: شکر تنظیم بازار با هدف کاهش قیمت شکر در سطح بازار مصرف میان فروشگاه ها توزیع می شود اما به دلایل نامعلوم این شکر در این فروشگاه ها یا مشاهده نشده یا در سایر بسته بندی ها به قیمت گزاف به فروش می رسد که پرونده برای این فروشگاه تشکیل شده و با اعزام گشت سیار مقرر شد کل شکر تحویلی را اعاده کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟