سردار محسن خانچرلی فرماندهی انتظامی ویژه غرب تهران اظهار داشت: در پی دریافت اخبار و اطلاعاتی مبنی بر تهیه و توزیع دارو و مکمل‌های ورزشی در شهرستان ملارد، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات تخصصی موفق به شناسایی یک کارگاه شده و پس از هماهنگی قضائی و در عملیاتی غافلگیرانه وارد محل شده و به بررسی آنجا پرداختند.

این مقام ارشد انتظامی بیان کرد: در بازرسی از محل ۵ دستگاه ساخت و تولید آمینو اسید، پروتئین، دستگاه پلمب کن و بیش از یک تن انواع پودر مکمل و نشاسته و عصاره میوه‌ها با طعم‌های مختلف و انواع لیبل‌ها با مارک خارجی و حدودا ۱۰ هزار عدد کپسول آمینو اسید کشف شد.

خانچرلی با اشاره به اینکه ارزش مکمل‌های ورزشی کشف شده توسط کارشناسان ۱۰ میلیارد ریال برآورد شده است، گفت: متهم با خرید انواع پودرهای نشاسته، اسانس تاریخ مصرف گذشته و خارج از مصرف انسانی و غیر استاندارد و در محیط کاملا غیر بهداشتی با دستگاه‌های موجود اقدام به ساخت و تولید انواع مکمل‌های تقلبی بدنسازی می‌کرده است.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران در پایان با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد، خاطرنشان کرد: پلیس با تمام توان با قاچاقچیان و افرادی که به نحوی سلامت جوانان و ورزشکاران را به مخاطره می‌اندازند برخورد خواهد کرد و در این مأموریت مهم مشارکت شهروندان می تواند در ایجاد امنیت پایدار بسیار موثر باشد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟