سرهنگ "علی راقی" گفت: ظهر روز گذشته مأموران پلیس مترو پایتخت هنگام گشت زنی در ایستگاه مترو امام خمینی (ره) متوجه رفتار زن و مرد به ظاهر معتاد شدند که در حال حمل یک ساک مشکی رنگ بودند.
فرمانده یگان انتظامی پلیس مترو پایتخت با اشاره به اینکه ماموران مدتی رفتار هر 2 نفر را تحت مراقبت قرار دادند، تصریح کرد: برای بررسی موضوع به هر 2 متهم نزدیک و تحت بازجویی اولیه قرار دادند.
این مقام انتظامی بابیان اینکه متهمان پاسخ درستی به سوالات پلیس نمی دادند، برای تحقیقات اولیه به مقر پلیس منتقل شدند، بیان داشت: هر 2 متهم در همان تحقیقات اولیه اظهار کردند از شهر اراک به شهر تهرانمسافرت و بدون مکان هستند که برای تحقیقات بیشتر ساک همراه متهمان مورد بازرسی قرار گرفت.
وی افزود: در بازرسی انجام شده تعدادی گوشی مسروقه و مدارک هویتی، کارت عابربانک ودسته چک مربوط به سایر اشخاص کشف شد که در تحقیقات بعدی و تماس با مال باختگان مشخص شد که این سارقان اموال کشف شده را از خودرو های مال‌باختگان در شهر اراک سرقت کرده‌اند.
سرهنگ راقی ابراز داشت: هر 2 متهم برای تحقیقات تکمیلی و سیر مراحل قانونی در اختیار پلیس پیشگیری قرار گرفتند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟