محمد معصومی  در تویسرکان از دستگیری سارق منزل مسکونی در شهرستان تویسرکان خبر داد و اظهار کرد: به دنبال گزارش وقوع سرقت طلا و جواهر و زیور آلات این موضوع به طور ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی با اشاره به تشکیل اکیپی ویژه و بررسی شگرد سرقت و پایش اطلاعاتی و جمع‌آوری دلایل و مستندات پیرامون چگونگی وقوع سرقت افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی در خلال رسیدگی به پرونده از وجود فردی 22 ساله که دارای سوابق متعدد کیفری در زمینه سرقت منزل با شگرد خاص خود اهل تویسرکان، مطلع شدند.

فرمانده نیروی انتظامی تویسرکان با اشاره به بازجویی فنی و تخصصی نامبرده گفت: این فرد در ابتدا منکر هرگونه سرقت بود اما پس از مواجهه با دلایل و شواهد سرانجام به بزه انتسابی اعتراف کرد.

وی با بیان اینکه مجرم پس از اعتراف تحویل مراجع قضایی و سپس روانه زندان شد تاکید کرد: تحقیقات پلیس برای شناسایی مالخر یا مالخران ادامه دارد.

معصومی با تاکید بر اینکه مردم منازل مسکونی خود را به انواع تجهیزات حفاظتی، امنیتی و ضد سرقت مجهز کنند، از شهروندان خواست در صورت خروج از منزل به مدت طولانی، منازل خود را به اقوام یا همسایگان مورد وثوق خود بسپارند.

وی در پایان سخنانش با اشاره به اینکه طرح‌ ارتقای امنیت اجتماعی با جدیت هر چه بیشتر از سوی پلیس اجرا شده و با هرگونه ناامنی و قانون‌شکنی برخورد قاطع می‌شود، از مردم تقاضا کرد هرگونه مورد مشکوک را به پلیس 110 اطلاع دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟